Lasdrop

Lasdrop-Shaft Seals(Şaft Yatağı), öncelikle Amerika Birleşik Devletlerinde ve Dünya Denizcilik Literatüründe, ticari amaçlı, şahsi amaçlı ve yük taşımacılığında önde gelen, tanınmış markaların güvenilirlik ve dayanıklılık talep eden üreticileri tarafından Kullanılmakta ve râbet görmektedir.
Sabır Dış Ticaret olarak Dünya Denizcilik Literatüründe kullanılan ve râbet gören Lasdrop-Shaft Seal’ı siz Değerli Müşterimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Kısaca,Shaft-Seals (Şaft Yatağı) Nedir?
Shaft Yatağı,ABD’li Denizcilik Uzmanları tarafından yüksek ve ileri mühendislik ile tasarlanan çok uzun yıllar dayanıklı kalabilen ve amacı Sintine’ye su girmesini engellemek, mil’in ömrünü uzatmak,mil’e maksimum güç, enerji akışı ve denge hizalama rotasyonu sağlamak üzere üretilen “Mekanik” bir mühürdür.

Kurulumu Kolay ve Rahat
”Mekanik Mühür” Shaft-Seal’in Kurulumu ileri mühendislik tasarımı ile çok kolay ve basittir.

Shaft-Seals’in Malzeme İçeriği Nedir?
Karbon Grafit ve “316 Paslanmaz Çelik”ile kırılmaz, su geçirmez aynı zamanda bağlantı girişleri çift enjeksiyonlu (Dual Water Injection) olup  tamamen pirinçten tasarlanmıştır.

Bol Miktarda ve Temini Kolay Olan Yedek Parçaları Mevcut
Shaft-Seals, Yedek parçalarını temin etmek kolay ve  ulaşılabilirdir, fakat ürünün tasarımı “316 Paslanmaz Çelik”, Karbon Grafit ve Pirinç’ten olduğu için “18 yıl” dayanıklı olmakla birlikte çok az veya hiç bakım gerektirmez. Bununla beraber sürtünme halkası su yağlamalı bir rulman sistemini barındırdığından dolayı mekanik Mühür Şaft ile çok titiz ve düzgün bir uyum sağlar. Bu sayede hem şaftın hem de kendi mekanizmasının ömrünü uzatmış, performansını kendiliğinden sağlamış olur.

Kendi Üretiminize Uygun Modeli Seçin, İnceleyin…
Lasdrop-Shaft Seals, Gen II Seal, Dry Seal, Bellows Seal ve Tri-Seal olmak üzere Dört(4) üstün tasarım modelinden oluşur ve şaftlar için çeşitli ebatları vardır.

Powerboat Reports, ”En İyi Mekanik Mühür”
Pratik, cesur, bağımsız ve ciddi denizcilerin uzun yıllardır raporlarına kesin olarak güvendiği tüm deniz araçları için dizayn edilen mekanizma, kullanabilirlik, pratiklik ve fayda sağlayacak modelleri test edip rapor hazırlayan “Powerboat-Reports”Lasdrop-Shaft Seal’i “En İyisi” şeklinde değerlendirmiştir.

 

İletişim Bilgileri

  • Tel : +90 (216) 471 56 57
  • GSM : +90 (533) 433 44 41
  • Faks : +90 (216) 471 44 41
  • E-mail : info@sabiras.com
  • Adres : Mimar Sinan Mah. Yedpa Tic. Merkezi D Caddesi No: 1-2 Ataşehir/İstanbul

Neredeyiz ?