Lasdrop Gen II Seal

 • 1LASDROP GEN II SEAL

  Shaft-seals

  Gen II Seal, piyasada en önde gelen salmastralar için birçok özellik Sunar;

  Salmastra tasarımı, deneyimi ve tecrübesi günümüzde doruk noktasına ulaşmıştır ve şimdi de " Gen II Seal " ile şamandıra görevi sağlayan benzersiz bir bilyalı sürücü sitemini sunmakta. Aynı zamanda bir karbon grafit conta yüzeyi ilede sürekli temas halinde kaldığından su girmesi riskini’ de  ortadan kaldırıyor.

  Shaft-seals, şaft contası’nın kurulumu çok kolay ve hiç ya da çok az bakım gerektirir. Ürünümüz tam bir kit olarak satılır ve Üç(3) yıl garanti kapsamı ile desteklenir. Ürünlerimiz ticari, eğlence amaçlı ve yük gemilerinin dayanıklılık ve güvenilirlik talep eden işletmecileri ve üreticileri tarafından dünya çapında kullanılmakta ve râbet görmektedir. Tüm modellerimizde olduğu gibi Shaft-Seals Gen II ‘de dört(4) yedek parçadan oluşur ve inşaa için tasarlanmıştır. Lasdrop mil keçeleri, sadece kaliteli malzemeleri kullanarak, ABD’de “Denizcilik Uzmanları,inc” tarafından yüksek ve ileri mühendislik ile üretilmiştir. Amacımız suyun sintine’ye girmesini engellemek ve tekneyi suyun üstünde tutmaktır.

  ÖZELLİKLER

  Gen II Salmastra (Salmastra, biri hareketli, diğeri sabit bulunan iki makina parçası arasında sızdırmazlık sağlayan parçaya verilen addır). Tasarım deneyimi ile piyasada önde gelen salmastralar için münhasır özellikler sunuyor. Gen II Seal "float (Şamandıra)" karbon grafit conta yüzeyi ile sürekli temas halinde kalır ve su ile aşılmaz bir mühür sonuçlandıran benzersiz bir bilyalı sürücü sistemi kullanıyor. Gen II Conta yüzeylerine basınç sağlamak için “316-deniz kaliteli paslanmaz çelik yay” kullanır. Bununla birlikte,  mekanik mühür’ü yüzük şaftı ile birlikte döndürür ve Pens / Basınç Mekanizması güvenli kalmış olur.
  Pens / Basınç Yeri sıvanma veya Şaft’ın hasarı önlenmesi için vida seti kullanmadan önce mil’ine sabitlenir. Aynı zamanda mili döndürerek çift ucu mühür halka içinde kalacak şekilde oturur ve bu noktaya su geçişini kesin olarak önler. Sürtünme ve halka montajı karbon grafiti ile sürtünmeyi koruyan dayanıklı kopolimer inşası ve aynı zamanda mili doğru hizalayan su yağlamalı bir  rulman içerir. Her kit, 316 paslanmaz çelik rulo bant kenarları ve hortum hasarı riskini ortadan kaldırmak için hazırlanmıştır AWAB(Ayarlanabilir) hortum kelepçeleri içerir. Non-perfore bant çift düzenli bir kelepçe çekme gücü sağlar. Tüm birimlerde olduğu gibi gerekli donanım da dahil olmak üzere pirinç kaplı çift su enjeksiyon ( Dual Water İnjection) noktaları vardır."- 5" ( 30mm-150mm ) çapı 1 1 / 8 Mil boyutlarındadır.

  • Kelepçe ve basınç gücü, eşsiz bir bilyalı rulman enerji sistemi içerir,
  • Şamandıra mekanik  seal ve karbon yüzü ile tam temas sağlamak için sürtünme halkası mevcuttur,
  • Sürtünme halkası, montaja dayanıklı kopolimer bir gövde tasarımı ile karbon grafit conta yüzeyini korur,
  • Gen II Seal, güvenli bir şekilde paslanmaz mekanik seal ve baskı yayı içerdiğinden dolayı vida seti  kullanımına gerek kalmadan mil sıvanmasını ve aşınmasını önler,
  • Sürtünme halkası, su yağlamalı bir rulmana sahiptir bu sayede şaft ile çok titiz ve düzgün bir uyum sağlar,
  • "5" 1 1 / (30mm - 150mm) çapındadır,
  • Prinçten tarlanmış çift enjeksiyon port noktaları da dahil olmak üzere gerekli ve ihtiyaç  duyulan tüm donanıma sahiptir,
  • Her lasdrop modelinde olduğu gibi orijinal satın alma tarihinden itibaren üç(3) yıl garanti kapsamı ile desteklenir.
 • Satın alma , satış sonrası destek ve her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçiniz.

  Sinanpaşa Mahallesi. Köprübaşı Sokak
  No: 7 Daire: 5 Beşiktaş
  İSTANBUL - TÜRKİYE
  Tel : ( +90 212) 260 7995 - 260 1025
  Fax: ( +90 212) 259 6193
  GSM : (0533) 433 444 1

  Fiyat talep etmek için tıklayınız...

İletişim Bilgileri

 • Tel : +90 (216) 471 56 57
 • GSM : +90 (533) 433 44 41
 • Faks : +90 (216) 471 44 41
 • E-mail : info@sabiras.com
 • Adres : Mimar Sinan Mah. Yedpa Tic. Merkezi D Caddesi No: 1-2 Ataşehir/İstanbul

Neredeyiz ?